کسب رتبه اول توسط سازمان سنجش اموزش کشور در "اولين دوره ارزيابي جايزه دولت الکترونيک جمهوري اسلامي ايران در سال 1395"

5 شهریور 1397
بازدید ها : 101

 سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان نهادی تخصصي در دو حوزه  "سنجش علمي" و "ارزشيابي آموزشي و تضمين كيفيت آموزش عالي" فعاليت مي كند و همواره در صدد آن است که عملكرد خود را  با تاكيد بر رويه هاي علمي و بهره گیری از دانش روز بهبود بخشد تا موجبات تحقق اهداف اسناد بالادستی و رضایت مندی بیش از پیش مخاطبان خود و به معنای عام جامعه را فراهم نماید. 

بر اين اساس این سازمان در راستای تحقق بند 15 سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر" توسعه نظام اداری الکترونیک و فراهم آوردن الزامات آن به منظور ارائه مطلوب خدمات عمومی" و برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری یعنی"توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری"،سعی نموده است تا با استفاده از ظرفیت های نظام فناوری اطلاعات و ارتباطات و در پرتو دانش بومي و تجربه هاي ارزشمند حاصل از قريب به 4 دهه فعاليت در حوزه سنجش علمي و بيش از يك دهه فعاليت در حوزه ارزشيابي و تضمين کيفيت آموزش عالي ، زمینه بهبود فرایندها و افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت های خود را فراهم نماید که این اقدامات منجر به افزایش سرعت،دقت، صحت و تسهیل دسترسی به خدمات سازمان سنجش آموزش کشور و به تبع آن افزایش رضایت مراجعان و مخاطبان و نیز پاسخگویی و شفافیت در نظام اداری سازمان شده است.

اینک موجب خرسندی است که این تلاش ها تبلور یافته و این سازمان در اولین دوره ارزیابی جایزه دولت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران در سال 1395 ،موفق به کسب رتبه اول در بین 57 دستگاه اجرایی کشور و اخذ" گواهی نامه اهتمام به آمادگی دولت الکترونیک" شده است که توسط معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ گردیده است.

قطعا انعکاس عملکرد مثبت سازمان سنجش آموزش کشور بواسطه دریافت این افتخار، مسئولیت و به تبع آن تلاش همکاران این سازمان را دوچندان می نماید و امید است که با پشتیبانی حوزه‌های سیاست گذاری و فرادستی، زمینه ارتقاء و تعالی کیفیت بیش از پیش ارائه خدمات به جامعه و استقرار نظام جامع شایسته گزینی مبتنی بر عدالت اجتماعی فراهم گردد.

 

کلاسهای ویژه کنکور 98

کلاسهای ویژه یازدهمی ها

کلاسهای ویژه دهمی ها

قبولین کنکور سراسری سال95

جهت مشاهده قبولین کنکور95 کلیک کنید

قبولین کنکور سراسری سال 94

جهت مشاهده قبولین کنکور94 کلیک کنید

قبولین کنکور سراسری سال93

قبولین کنکور سراسری سال 92

آمار

آمار بازديد :

بازديد امروز: 40

بازدید دیروز : 4818

بازديد کلي: 6568765

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.