نحوه ارسال «درخواست اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی رشته انتخابی» یا «مجوز شرکت در آزمون سراسری سال 1400»

11 آبان 1399
بازدید ها : 233

پذيرفته شدگاني كه مدعي هستند در انتخاب رشته خود مرتكب اشتباه شده اند و تقاضاي بررسي كدرشته اولويت بعدي در فرم انتخاب رشته و يا مجوز شركت در آزمون سال آينده (براي قبولين رشته هاي دوره روزانه) را دارند مي بايست مطابق با دستورالعمل زير از تاریخ 99/08/15 تا تاريخ 99/08/23 اقدام نمايند.

پس از ورود به سيستم پاسخگويي درخواست جديد را انتخاب و بعد از آن گزينه آزمون سراسری و سال 99 را انتخاب و تاييد نمايد سپس با انتخاب گزينه تقاضاي بررسي اشتباه در انتخاب رشته نسبت به ثبت درخواست خود تا تاريخ 99/08/23 اقدام نمايد.

تذکر مهم 1: به درخواستهایی که به هر طریق بعد از اتمام مهلت تعیین شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تذکر مهم 2: داوطلبانی که در سیستم پاسخگویی عضو نیستند لازم است پس از ورود به لینک نسبت به عضویت در آن با استفاده از اطلاعات ثبت نام ازمون سراسری اقدام نمایند.

تذکر مهم 3: امکان ثبت درخواست و بررسی در این مورد منحصرا پس از انتشار کارنامه نهایی در تاریخ 99/08/15 و مشاهده و بررسی وضعیت انتخاب رشته مندرج در کارنامه نهایی توسط داوطلبان امکانپذیر خواهد بود.

با توجه به اینکه نتیجه بررسی منحصرا از طریق پیامک ارسال می شود، بنابراین به مراجعات حضوری، تماسهای تلفنی و مکاتبات در این زمینه پاسخ داده نمی شود

زمان پاسخگويي حداكثر يك ماه پس از اخرين مهلت تعيين شده براي ثبت بررسي خواهد بود لذا داوطلباني كه در ازمون پذيرفته شده اند بهتر است تا زمان مشخص شدن نتيجه بررسي در دانشگاه محل قبولي ثبت نام نمايند در غير اينصورت سازمان مسئوليتي در این خصوص، در صورت عدم موافقت با درخواست داوطلب را نخواهد داشت .لازم به ذكر است پس از بررسي هاي لازم و اتخاذ تصمیم، نتيجه به نحو مقتضي ( از طريق پيامك ) به داوطلب اطلاع داده خواهد شد.

درخواستها منحصرا باید به روش اعلام شده ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد بنایراین اکیدا از اراسال درخواست بررسی در این مورد از سامانه darkhast.sanjesh.org خودداری فرمایید.

 

کلاس آنلاین دوازدهم زیست بعد امتحانات

کلاس آنلاین یازدهم ریاضی

کلاس آنلاین ریاضی انسانی

قبولین کنکور سراسری سال 95 به بعد

         باتوجه به تعدد قبولین کنکور سراسری

            اسامی افتخارآفرینان فرهمندی

   ازسال های 95 به بعد در کانال آموزشگاه قابل رویت می باشد

قبولین کنکور سراسری سال95

قبولین کنکور سراسری سال 94

 

آمار

آمار بازديد :

بازديد امروز: 372

بازدید دیروز : 1294

بازديد کلي: 9209223

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.