اطلاعيــه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تمديد مهلت ثبت‌نام و شركت در پذيرش رشتههاي تحصيلي پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل كل ديپلم) ســال 1396 درآزمون دورههاي كارداني نظام جديد (دانشگاه فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي)

12 دی 1396
بازدید ها : 67

 پيرو اطلاعيه مورخ 96/08/03، با توجه به درخواست تعدادي از مؤسسات بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقه‌مند (اعم از داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و يا ثبت‌نام ننموده‌اند) مي‌رساند كه مهلت ثبت‌نام در تكميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات مذكور تا تاريخ 96/11/15 تمديد گرديده است. لذا داوطلبان در صورت تمايل  مي‌توانند براي اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي داراي ظرفيت خالي و متناسب با نوع مدرك ديپلم خود در شاخههاي فني و حرفهاي يا كاردانش موسسات پذيرنده، لينك جستجوي عنوان موسسه و كدرشته مندرج در ذيل اين اطلاعيه و همچنين پايگاه اطلاع‌رساني دانشكده‌ها و آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي و يا مؤسسات آموزش عالي غيردولتي – غيرانتفاعي را ملاحظه نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و موسسه مورد علاقه خود، با توجه به توضيحات و مدارك مندرج در اطلاعيه 96/08/03 و در مهلت تعيين شده به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

 بديهي است اولويت ثبت‌نام از داوطلبان براساس زمان مراجعه خواهد بود و ثبت نام از داوطلبان در زمان مراجعه منوط به وجود ظرفيت خالي در رشته مورد تقاضا مي باشد.

 

کلاسهای ویژه کنکور 98

کلاسهای ویژه یازدهمی ها

کلاسهای ویژه دهمی ها

قبولین کنکور سراسری سال95

جهت مشاهده قبولین کنکور95 کلیک کنید

قبولین کنکور سراسری سال 94

جهت مشاهده قبولین کنکور94 کلیک کنید

قبولین کنکور سراسری سال93

قبولین کنکور سراسری سال 92

آمار

آمار بازديد :

بازديد امروز: 46

بازدید دیروز : 2374

بازديد کلي: 6828707

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.