<< جایگاه آزمون آزمایشی >>

9 تیر 1392
بازدید ها : 1822

   توجه داشته باشید به هر اندازه هم که جمعیت شرکت کننده بیشتر باشد با آمار شرکت کنندگان کنکور فاصله زیادی دارد و ترازها و رتبه های واقعی کنکور با ترازها و رتبه های کنکورهای آزمایشی قابل قیاس نیست . در ضمن تا زمان کنکور نیز کل داوطلبان به مطالعه و رقابت خود ادامه می دهند و موقعیت افراد و ترازها جابجا می شود .  

                                                                                                توصیه جدی

به داوطلبان و شرکت کنندگان آزمون توصیه اکید می شود چند ساعت پس از هر آزمون به بررسی دقیق سؤالات دفترچه بپردازند و اشکالهای خود را برطرف نمایند . در هر درس بر خلاف دید اکثر داوطلبان درصد کسب شده مهم نیست بلکه درصد نمره کسب نشده مهم می باشد . مثلاً اگر در یک درس 60% زده ایم باید به بررسی 40% نزده توجه کنیم و آنرا به صفر برسانیم بطوریکه اگر بار دیگر همان درس را امتحان دهیم 100% درست بزنیم.      

                تستهای تکراری                                                                                                                                                                                                                                                          با توجه به محدود بودن منبع طرح سوال به کتابهای درسی ، تسلط کامل بر تست های سنوات قبل در برخی از درس ها میتواند درصدهای بالایی بهمراه داشته باشد. مثلاً در دروس عمومی و درس شیمی تکرار شدن محتوی یک مفهوم را در سؤالات مشابه بسیاری می توان یافت اما در درس فیزیک و ریاضی باتوجه به تنوع زاویه های دید به یک مفهوم علمی خاص ، تنوع بسیاری در انواع سؤالات قابل طرح وجود دارد . 

برنامه ریزی کنکوری

کلاس آنلاین دوازدهم زیست بعد امتحانات

کلاس آنلاین یازدهم ریاضی

کلاس آنلاین ریاضی انسانی

قبولین کنکور سراسری سال 95 به بعد

         باتوجه به تعدد قبولین کنکور سراسری

            اسامی افتخارآفرینان فرهمندی

   ازسال های 95 به بعد در کانال آموزشگاه قابل رویت می باشد

قبولین کنکور سراسری سال95

قبولین کنکور سراسری سال 94

 

آمار

آمار بازديد :

بازديد امروز: 312

بازدید دیروز : 1294

بازديد کلي: 9209163

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.